جمشید ایمانی و بیوک علیمرادلو سکانداران جدید گروه بهمن شدند | شرکت بهمن لیزینگ
جمشید ایمانی و بیوک علیمرادلو سکانداران جدید گروه بهمن شدند

جمشید ایمانی و بیوک علیمرادلو سکانداران جدید گروه بهمن شدند

  • تاريخ انتشار : سه شنبه 18 آذر 1399
جمشید ایمانی و بیوک علیمرادلو سکانداران جدید گروه بهمن شدند

بر اساس مصوبات جدید گروه بهمن، جمشید ایمانی رییس هیأت مدیره و بیوک علیمرادلو مدیرعامل این گروه شدند.
پیش از که یوسف الهی شکیب مدیرعاملی و منصور پورزرین ریاست هیأت مدیره گروه بهمن را به عهده داشتند، اکنون با تغییرات صورت گرفته در آخرین جلسه هیأت مدیره، بیوک علیمرادلو به‌ عنوان مدیرعامل جدید گروه منصوب و جمشید ایمانی نیز جایگزین پورزرین شد.
علیمرادلو تحصیلکرده‌ ی کارشناسی مهندسی طراحی هواپیما (هوافضا) از دانشگاه منچستر و کارشناسی ارشد ام بی ای (مدیریت اجرایی) است.
وی با نزدیک به 40 سال خدمت و مدیریت در بخش‌های متفاوت صنعتی و اقتصادی و با سابقه 27 ساله در صنعت خودرو یکی از ده‌ها مدیر قدرتمند صنعت خودرو ایران است. علیمرادلو در صنعت هوا و فضا فعالیت های ویژه ای داشته و در اوايل دهه 70 وارد صنايع خودروسازي شده است. مدیرعاملی شرکت مهرکام پارس، عضویت در هیأت مدیره سایپا دیزل، مشاور خودرویی وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت، مدیریت شرکت توسعه صنعت خودرو، مدیریت پروژه پژو پارس در شرکت ایران خودرو، مدیریت پروژه های متفاوت خودرویی و... بخشی از سوابق اجرایی و صنعتی وی است. اکنون مهندس علیمرادلو سکان گروه بهمن را به عهده گرفته و جایگزین یوسف الهی شکیب شده است.
امروز مراسم جا به جایی یوسف الهی شکیب و معارفه ی بیوک علیمرادلو در حضور سهامداران و مدیران گروه بهمن انجام شد.
جمشید ایمانی رییس جدید هیأت مدیره گروه که از مدیران برجسته، خوش سابقه و صاحب سبک صنعت با تجارب وسیع مالی و اقتصادی می باشد و در سال 95 نیز رییس هیأت مدیره گروه بهمن بود، به این شرکت بازگشت. سوابقی همچون رئیس هیأت مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، عضو هیأت مدیره بانک پارسیان، عضو هیأت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو، قائم‌مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، عضو هیأت عامل و معاون پشتیبانی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، نائب رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع خودرو، عضو هیأت مدیره شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو (ساپکو) بخشی از کارنامه کاری پر سابقه وی است.
گفتنی است هلدینگ بهمن به عنوان یک شرکت موفق خصوصی در سال های اخیر دستاوردهای بسیاری را داشته است که از جمله می توان به داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر، کسب جایگاه نخست در خدمات فروش و پس از فروش خودروهای تجاری و سواری و افزودن محصول جدید دیگنیتی به سبد محصولات بهمن موتور اشاره کرد.